Instagram. Артем Мілевський
Колишній футболіст «Динамо» Артем Мілевський повідомив, що виграв 200 доларів після перемоги Олександра Усика над Ріко Верховеном у чемпіонському бою.
– В Усика ти вірив до останнього, адже за суддівськими записками він програвав?
– Було тяжко, дуже тяжко. Таміла вже руки потирала: «Давай мої гроші, віддавай 200 доларів». А вона ще ж каже: «Цей Верховен такий крутий, такий симпатичний хлопець із Голландії!» Обов'язково так і напиши: «симпатичний хлопець із Голландії». І цей симпатичний хлопець отримав такий ляпас, що ого-го! Так і не зібрався після цього. Саня – красень!
Читайте також: Рефері бою Усик – Верховен зробив відверте зізнання