Період реалізації: 19 січня 2018 року

Мета проекту: залучити молодь до вивчення англійської мови за американською новітньою методикою.


В Україні ця освітня програма від Всеукраїнської молодіжної організації «Global Youth Community» має популярність, і її практику

поширюють з 2004 року, втім у Рівному цей захід провели вперше.


Учасником міг стати кожен охочий з 15 років з будь-яким рівнем англійської мови. Ажіотаж навколо заходу був такий, що за перші два дні кількість заявок на участь перевищила ліміт. Близько 270 рівнян відвідали «Winter English Camp».
З 9:00 по 17:00 годину всі учасники мали інтенсивну практику англійської мови у трьох групах: expression (як висловлювати свої думки), idioms (сталі вислови) та pronunciation (вимова).Особливістю навчальної програми є те, що викладачі – носії мови та мають досвід викладання. Усі вправи «Winter English Camp» розроблені таким чином, аби зруйнувати бар’єр у спілкуванні, подолати страх розмовної англійської та інтенсивно «прокачати» навички. Окрім цього, «Winter English Camp» – це завжди приємні знайомства та активізація волонтерського руху.ГО «Платформа взаємодій «Простір» стала співорганізатором «Winter English Camp» у Рівному, свої аудиторії надав партнер заходу НУВГП, кейтерінг організував ресторан «Мелін» та посприяла цій події Рівненська міська рада.