Про проект
Результат

Результат
The Wall - мистецький проект у Рівному серпень-вересень 2017

5 художників - 5 муралів - 5 поверхів

За одну добу 24 вересня сходове приміщення, що веде до «Open Office» «Платформи взаємодій «Простір» перетворили на унікальний яскравий арт-об’єкт з п’яти настінних малюнків - муралів. Два місяці ремонтно-підготовчих робіт спільно з Національним університетом водного господарства та природокористування. Інтенсивна рекламна компанія по збору коштів на проект - і маємо прекрасний результат!

#
До реалізації проекту
#
Після реалізації проекту

Художники

П’ять молодих рівненських художників-муралістів Антон Akey, Віталій Brat, Іванка Бородіна, Андрій АТ, Вадим Oersе показали своє бачення світу «від підземелля до небес», за власними ескізами та у власній техніці виконання.

Антон Akey
Малюнок-алегорія, де згідно ідеї «від підземелля до небес», центральною композицією є африканська жаба-бик, що уособлює перемогу матеріального над духовним.
“TAURUS” /Телець/
Віталій Brat
Людина – це сумарний результат контексту оточення та власних дій. Відданість своїй справі дає дорогу циклам переродження ідеї.
“СПРАВИ”
Іванка Бородіна
Це про те, що всередині – воно може бути і простим одночасно. Все залежить від того, наскільки ти заглибишся.
“ПОЧУТТЯ”
Андрій АТ
«Хтось будує срібне місто, хтось задоволений старим, комусь потрібна фарба чисто, хтось проростає золотим».
«RISING HIGH» Підіймаючись вгору
Вадим Oersa
Класика перевірена часом
«The classics checked by time»
За процесом створення всі бажаючі могли протягом доби спостерігати через пряму трансляцію на Youtube та в прямому ефірі телеканалу Рівне1.
26 вересня відбулося офіційне святкове відкриття арт-об’єкту The Wall: екскурсії від організаторів, знайомство з художниками, подяки партнерам. Автор проекту Олександр Ковальчук та арт- директор Настя Хмара розповіли всім присутнім про виникнення ідеї та процес втілення.
#
Проект The Wall реалізовано виключно спільнокоштом. Підтримати проект можна було через сайт Простору чи профондувати в скриньку.
#
The Wall об’єднав 34 доброчинці та 22 компанії: хтось профінансував, а хтось допоміг матеріалами для втілення творчої ідеї в реальність.
 • ТМ «KOMPOZIT» - надали фарби
 • UDK Українська Деревообробна Компанія - будматеріали
 • Національний університет водного господарства та природокористування (НУВГП) - допомогли з ремонтом приміщення
 • Будівельна компанія «РЕНОМЕ-ЄВРОБУД» - допомогли з рихтуванням
 • Студія дизайну «ТАК» - розробили айдентику проекту
 • Студія дизайну «32х32» - створила краундфанд платформу
 • Пригощали City Cafe «HOME», кафе-ресторан «Базилік», мережа закладів «Papa&Mama»
 • Інформаційний партнер проекту «телеканал «Рівне 1».
Всього зібрано коштів:
Всього витрати на проект The Wall складають 64 283 грн.
34 016 грн.
Детальніше про витратиПрофондували проект «Будтех-ПРОМ», комфортне містечко «Гармонія», житловий комплекс «Spectrum», «Дошка реклами», «Smart People», РАШБ Рівне авто шлях буд, «Рівень ЛТД», «TOP GIP», «Gemini», «AGRO classic», «Espresso Lab».

Підтримали проект The Wall не лише жителі Рівного та місцевий бізнес, німецький графіті - художник Carlos Lorenco та Вікторія Левинська, передали балончики з фарбою, сувенірні футболки художникам та кошти з міста Ньюнберг.

Вуличне мистецтво, цікаві інсталяції та арт-об’єкти останні кілька років стали популярними в Україні, тож бажання розвивати цей напрямок і у Рівному природній процес. The Wall об’єднав активних рівнян, тих хто бажає якісно змінювати простір навколо себе. Ми висловлюємо подяку усім, хто долучився до проекту та підтримав фінансово, матеріально та морально, всім хто вклав свої сили та вільний час!

Запрошуємо до перегляду за адресою вул. Соборна 11, центральний корпус НУВГП. Долучайтеся до майбутніх проектів Платформи взаємодій Простір та разом несемо сучасне мистецтво на вулиці Рівного :)

 • Використано 85 балонів та близько 75 кг фарби
 • Спостерігали за процесом онлайн більше 2500 тисяч осіб
 • Цікаву інформацію про проект знайдете на фейсбуці за хештегом #TheWall
 • Творчий процес за 24 години
 • Дружню та веселу атмосферу підсилював запах фарби
 • Незліченна кількість збірок та зустрічей
 • На 5 поверхах окрім художників працювали відеографи, фотографи, журналісти, відеоблогер та студія прямої трансляції.