Про проект
Результат

ПРО ПРОЕКТ

Нам надзвичайно приємно створювати у місті Рівному унікальний художній арт - об’єкт «TheWall». 24 вересня «TheWall» збере 5 рівненських художників, що створять п'ять муралів за 24 години у Національному Університеті водного господарства та природокористування це перетворить місто Рівне на один день у столицю українського графіті!

Паралельно у центрі міста відбуватиметься ПЕРФОРМАНС: ми подаруємо свято графіті для мешканців та гостей міста, адже всі зможуть у реальному часі біля ТЦ «Злата Плаза» спостерігати за процесом створення унікального арт - об'єкту.

ІДЕЯ ПРОЕКТУ
Досить часто ми будуємо уявну стіну між нами, та тим що не розуміємо, чого не знаємо, що нас бентежить. Для молодого митця, творчість якого бунтує, дивує,суперечить сталим естетичним нормам та максимально скеровується на самовираження, надважливо пробити цю стіну нерозуміння до глядача та налаштувати на своє світосприняття.

Художники

Вашій увазі - митці, які будуть перетворювати пусту стіну у мистецький об`єкт! Адже митці об'єдналися у проекті «TheWall» та прагнуть донести мистецтво до кожного з нас, показати наскільки воно може бути різним. Протягом однієї доби художники розфарбують сходове приміщення, що веде до Open Office за своїми ескізами та у власній техніці графіті. Їх об’єднуватиме лише кольорова гама, спільна ідея та Стіна.

Андрій АТ
Архітектор-дизайнер, художник
instagram.com/at.vision/
Вадім Oerse
Художник
instagram.com/oerse185/
Віталій Brat
Художник, музикант, тату-майстер
instagram.com/vitaliy_brat/
Іванка Бородіна
Дизайнер інтер’єрів, художник
instagram.com/ivanka.borodina/
Антон Akey
Художник, графічний дизайнер
instagram.com/akey_anton/

ЛОКАЦІЯ

Унікальна подія триватиме 24 години! Перша локація розташована в корпусі Національного Університету водного господарства та природокористування , де талановиті художники відтворять п'ять муралів та створять артовий об'єкт у місті. Друга локація в центрі біля ТЦ «Злата Плаза» з інсталяцією, в якій відбуватиметься перформанс, оточуючі люди зможуть стати частиною проекту «TheWall» спостерігаючи пряму трансляцію - як створюється МИСТЕЦТВО! Таким чином кожен з глядачів стає частиною проекту.

ТРАНСЛЯЦІЯ

Вся сходова клітка оснащена камерами та хорошим інтернет зв’язком, що сполучається з локацією №2. Також залучені оператор прямої трансляції, фотограф та відеограф для кращої передачі всіх емоцій на проекті.

ЗАГАЛЬНА ВАРТІСТЬ ПРОЕКТУ
Бажаєте долучитися до проекту натисніть на кнопку «Підтримати»
55 500 грн.
Підтримати
НАША ПІДТРИМКА
Долучайтесь!