Громадська організація «Платформа взаємодій «Простір» нині працює над проектом «Terytoriya креативних індустрій».

З травня по вересень у Рівному відбудеться понад 20 подій для представників малого та середнього бізнесу та представників креативного підприємництва.

Впродовж цього часу креативна спільнота нашого міста матиме нагоду взяти участь уворкшопах, інтенсивах з журналістики та діджиталу, кондитерських та дизайнерських майстер класах, з перших вуст дізнатися як запустити власний проект та поспілкуватися з експертами галузей під час бізнес-консультацій.

Секрет популярності подій Простру – у їхньому форматі. Заходи об’єднують класичні навчальні подіїта неформальне спілкування з учасниками. Вже третій рік поспіль усе більше людей приходить сюди, щоб обмінятися досвідом та ідеями. Наша діяльність об’єднує понад 3000 активних рівнян, що долучилися до спільноти, з них 480 – це креативні підприємці.
Ми віримо в те, що знання – ключ до успіху. Лише вони здатні змінити людину, суспільство і країну в цілому. Впродовж п’яти місяців у нашому місті проходитиме низка заходів для тих, хто запустив власний бізнес-проект або лише планує.

Ми надаємо прикладну допомогу, яка спрощує шлях від сміливої ідеї до легендарної компанії.

  • 23 події
  • 25 спікерів
  • 216 год. навчання
  • 15 консультацій

Детальніше за посиланням http://terytoriya.prostir.rivne.ua