Конференція TEDxRivne «Перехрестя можливостей: Таланти та технології»

Мета: неформальна освіта та особистісний розвиток людини, підприємнитва та синергія бізнесу та творчості, а також розвиток креативних індустрій.
Перша конференція у Рівному відбулася 16 жовтня 2016 року.

Про проект

Формат та місія «TED»-конференцій у світі

«TED» (Technology Entertainment Design) – технології, розваги, дизайн. Щорічна конференція «TED» запрошує до 18-хвилинного виступу провідних мислителів, бізнесменів-новаторів, митців, політиків, громадських діячів зі всього світу. Свої промови на «TED» свого часу мали такі бізнес-інноватори, як Стів Джобс, Білл Ґейтс або ж сер Річард Бренсон, політики Білл Клінтон, Ел Ґор, Ґордон Браун, або ж засновник «Вікіпедії» Джиммі Вейлс і фізик Стівен Гокінґ.
Як було у Рівному

Місто Рівне в 2016 році вперше отримало офіційно ліцензію на проведення заходу в форматі «TED» завдяки ініціативі члена правління ГО «Платформа взаємодій «Простір» Сергія Гемберга, який і став керівником проекту.

«TEDxRivne2016» відбувся під гаслом «Перехрестя можливостей: Таланти та технології». Саме так наше місто з’явилось на глобальній мапі світового бренду конференцій «TED» – міжгалузевої конференції, що складається з серії коротких натхненних промов про ідеї, які здатні змінювати світ навколо кожного з нас.

Дві сотні мешканців Рівного стали свідками унікальних промов як від успішних рівнян, так і від визнаних в Україні особистостей, надихнулися та почерпнули нові знання про позитивне мислення, інновації та технології.

Спікери першої конференції «TEDxRivne2016» стали рівняни: IT-підприємець Тарас Тарасов; музикант і художник Юрко Журавель імедійник Сергій Штурхецький.Рівнянин Василь Тарас, який проживає нині в США та є є викладачем в Університеті Північної Кароліни спеціально записав українською мовою свою лекцію для відвідувачів конференції, яку він читав на «TEDx Greensboro».На «TEDxRivne 2016» були спеціально запрошенні гості: Ілля Кенігштейн, засновник та керівник «Креативного кварталу»; Анна Петрова - засновниця проектів «StartUp Ukraine», «Kyiv Working»; Олена Правило, продюсерка, культурна активістка, співзасновниця Конгресу Активістів Культури; представник ГО ІСАР «Єднання» Оксана Руда; президент компанії «Євроіндекс» та викладач Києво-Могилянської бізнес-школи та Львівської бізнес-школи УКУ - Валерій Пекар.На заході діяв майданчик інноваційних технологій від партнера проекту компанії «КТС». Всі відвідувачі мали змогу покататися на гіроскутерах та гіробордах, та зануритися у віртуальний світ з VR-шоломом HTC Vive.


Команда проекту: Сергій Гемберг, Олексій Ситник, Олена Шульга, Вікторія Власюк, Тимур Тимченко, Андрій Матвіїв, Віталій Бишук, Аня Невірковець, Максим Безека, Володимир Булка, Марія Груша, Олена Білик, Юля Шішлова, Ксюша Самбурай, Олександра Корчевська.Фото: Андрій Матвіїв