У січні Платформа взаємодій «Простір», як фонд громади об’єднала зусилля Rivne It Cluster, в тому числі РЕНОМЕ-СМАРТ, SoftServe, ГО «Яскраво» та БО «Серце дітям України» та провела благодійну акцію "Різдвяний передзвін". Її метою був збір коштів для купівлі кабіни для кінезотерапії з розвантажувальною системою «Павук» та спеціального реабілітаційного столу.

«Вже більше десяти років у Рівному існує традиція під час новорічних свят збирати кошти для дитячих потреб, започаткована компанією РЕНОМЕ. Цьогоріч за допомогою яскравого молодого колективу «Співанка», який підготував сучасне аранжування традиційних колядок вдалося зібрати стартовий внесок (57 000 грн) для того, щоб можна було замовити обладнання для реабілітаційного центру», - коментує Олена Тинник, виконавча директорка ГО «Платформа взаємодій «Простір».

Проте цих коштів було недостатньо аби придбати обладнання повністю, та БО «Серце дітям України» стали справжніми чарівниками і купили іншу необхідну частину реабілітаційної системи вартістю 67 000 гривень.

15 лютого виготовлене обладнання було доставлене в реабілітаційний центр «Крок».

Комплект кабіна з розвантажувальною системою та система «Павук» - це сучасне обладнання, яке допоможе дітям з порушеннями опорно-рухового апарату, захворюваннями хребта та суглобів покращити якість їхнього життя. Підвісна терапія сприяє зміцненню м‘язів та є ефективною навіть у тих випадках, коли пацієнт самостійно не може рухатись у просторі.

«Придбання цього дороговартісного обладнання було для нас нездійсненною мрією, - поділилася пані Тетяна, - але ми дуже дякуємо усім, хто повірив та долучився до цієї справи».