Мета: ознайомити з основами польської мови, поглибити знання тих, хто уже розпочав її вивчення та долучити до культури Польщі.
Період реалізації: 2017 рік.

Польський розмовний клуб розпочав свою діяльність в Open Office ГО «Платформи взаємодій «Простір» завдяки партнерським стосункам організації з Національним університетом водного господарства та природокористування. Лектором розмовного клубу став викладач польської мови НУВГП, фотограф і керівник аматорського театру в себе на Батьківщині – Гжегож Кубяк.
Зустрічі відбувалися щовівторка і щочетверга, їх мали можливість безкоштовно відвідувати усі охочі з будь-яким рівнем знання польської мови. Перше заняття зібрало неочікувано багато рівнян, тому його перенесли до актової зали університету.

Мовний клуб передбачав спілкування майже винятково польською мовою на цілком різні теми – від політики і до культури. Аби полегшити сприйняття інформації польською мовою, Гжегож Кубяк додав інтерактиву: учасники клубу переглядали фільми й театральні вистави, виконували пісні польською мовою тощо.