Проект: Опитування мешканців Рівного методом анкетування
Мета: дослідження проблем м. Рівного для поліпшення життя громади.
Проект створено ГО «Платформою взаємодій «Простір» спільно із ІСАР «Єднання» та Київським міжнародним інститутом соціології для вивчення потреб громад є необхідним кроком у розробці стратегії діяльності громадської організації щодо досягнення соціальних змін.

Опитування допомагає запропонувати громаді саме ті якісні проекти та програми, які потрібні людям і які змінять їх життя на краще. Крім того, чітке розуміння потреби дозволяє раціонально використати обмежені ресурси.
Саме сьогодні важливо вибудовувати нові «правила гри» у місцевому вимірі.
Особливості оцінки потреб громади власними силами:
Спосіб зміцнення «голосу» громад, щоб наголосити на необхідності змін та реформ, а також збільшення підзвітності надавачів послуг.
Залучення до участі. Основою дослідження є активність самих членів громади, які залучають ключових партнерів і зацікавлені сторони в регіоні до процесу збору та розповсюдження даних.
Фокус на кінцевій меті - прийняття за результатами оцінки управлінського рішення, що дозволить ефективніше надавати послуги та оперувати ресурсами.

Специфічна проблема громади м. Рівного у 2016р.: громада вважає необхідним утеплення будинків та проведення заходів з енергозбереження, очищення водойми, збільшити кількість дитячих садочків та гуртків для дітей, вирішити проблеми з подачею гарячої води.

РЕЗУЛЬТАТИ ОПИТУВАННЯ


Заватажити презентацію можна за посиланням Опитування