Створюй

До 2016 року це була стара радянська аудиторія 162 Національного університету водного господарства та природокористування, в минулому - танцювальний зал

Ідею перетворення цього приміщення у сучасний креативний простір давно мав ректорат університету та навіть було розроблено проект нового дизайну випускниками НУВГП – Роман Ковальчук, Світлана Мартинюк.

квітні 2016 року було укладено Меморандум про співпрацю між університетом та Простором, який підписали ректор НУВГП Віктор Мошинський та член правління ГО - Олександр Ковальчук.

ВТІЛЮЙ

Університет виділив для перевтілення три приміщення загальною площею майже 200 м кв. Сьогодні це: креативний простір “Open Office”, головний офіс ГО “Платформа взаємодій “Простір”, коридор для реєстрації та кейтерінгу.

Вісім місяців власними силами учасників Платформи взаємодій “Простір” у співпраці із НУВГП, партнерами та волонтерами проводили ремонт: здирали стару побілку, шпаклювали, грунтували та фарбували стіни.

Завдяки партнерам було замінено двері, прокладено нову електропроводку, відреставровано паркет, змонтовано сцену. За рік часу в “Open Office” з’явилися меблі та техніка.

Величезний Мурал

у вигляді стилізованої карти міста Рівне, із зображенням вуличок та кварталів, створили випускники НУВГП та члени Платформи - Андрій Цьось та Настя Хмара.

Взаємодій!

7 грудня 2016 року відбулося офіційне відкриття “Open Office”. З того моменту і до сьогодні - це активний проект Платформи взаємодій “Простір”, де вже проведено сотні заходів різного формату: тренінги, лекції, кінопокази, клуби, майстер-класи, форуми, хакатони, конференції тощо. Як власні івенти, так і у партнерстві з іншими активістами.

Керівник проекту:Ковальчук Олександр
Технічний нагляд:Котляров Дмитро
Команда проекту

Андрій Матвієв, Kevin Blossfeld, Володимир Булка, Вікторія Власюк Вікторія, Надія Гладкевич, Настя Борейко, Олександр Процюк, Антон Шинкарук, Олег Лагоднюк, Настя Хмара, Андрій Цьось, Віталій Бишук, Євгеній Щербаков, Сергій Гемберг, Олена Білик, Олег Костюкевич, Вікторія Поврозник, Юлія Шишлова.