Менторство креативних підприємців

Метою проекту “Менторство креативних підприємців” є створення майданчика можливостей побудованого на взаємодії та обміні досвідом для розвитку локального підприємництва. Розвиток спільноти (стартапи, середні та малі підприємства, галузеві фахівці, творчі особистості, фрілансери і студенти) для створення стабільного та сталого майбутнього міста.

Працюємо з цільовою аудиторією за напрямками:

  • консультації від менторів у форматі запитання-відповідь для групи до 20 осіб у сферах бухгалтерії, маркетингу, діджиталу, дизайну, юриспруденції та фінансів;
  • експрес-консультації з 4 менторами одночасно для груп до 20 осіб;
  • навчальні екскурсії на провідні підприємства міста та освітні тури.

Ми надаємо прикладну допомогу початківцям від фахівців, яка спрощує шлях створення та розвитку сміливої ідеї у реальну, працюючу компанію, яка розвиває нашу спільноту.
Проект періодично працює з 2019 року. У зв'язку з поширенням COVID-19 в 2020 році започаткували проведення онлайн консультацій із використанням сервісу Google Meet.
За можливості, зустрічі проходять в живому форматі.*За підтримки громадської організації "Ініціативний центр сприяння активності та розвитку громадського почину "Єднання та за сприяння і фінансування Управління економіки міста. Рівне в рамках "Програми розвитку малого та середнього підприємництва в місті Рівному на 2020-2021 роки".