Щороку в рамках регіональної програми наші партнери з ЄС House of Europe оселяються у креативному хабі за межами столиці, щоб стати ближчими до вас. У 2020 таким осередком стає Платформа взаємодій «Простір».

Разом з нашими європейськими партнерами ми облаштуємо осередок креативу під назвою – Pop-Up HUB. Ти зможеш вільно відвідувати мобільний павільйон і дізнаватися про всі актуальні програми ЄС від House of Europe та інших партнерів. Тут стартуватимуть infoweeks – серія лекцій від менторів у сфері креативних індустрій, воркшопи та кінопокази.

Наймасштабнішою подією проєкту стане House of Europe Festival. Дводенний захід відвідають із лекціями представники креативного підприємництва, експерти-лектори ЄС та України, кращі стартапери. На фестивалі діятиме лекторій, експозона, презентації креативних стартапів, нетворкінг, воркшопи та звісно ж вечірки.

House of Europe Festival – це:

Більш як 20 лекторів з України та ЄС

Наші спікери є експертами креативного підприємництва. Лектори з ЄС і представники українського бізнесу розкажуть, як відкрити компанію в креативній галузі і керувати нею.

Тренди креативного підприємництва

На конференції буде практична панель і наснажливі презентації та лекції. Де знайти гроші на проєкт, як використовувати інновації в бізнесі, якою буде креативна індустрія майбутнього та багато іншого.

Нові знайомства і потенційні бізнес-партнери

Це неформальні зустрічі з менторами, у перервах між лекціями, де буде змога поспілкуватися, а також познайомитися з українськими та європейськими підприємцями.

Інтерактивна експозона

Дізнайтеся більше про успішні креативні стартапи і знайомтеся з їхніми власниками в експозоні. На фестивалі будуть компанії, які розвивають креативну економіку та створюють свій, авторський, продукт в трендових галузях.

Атмосферні вечірки

Удень — навчання, ввечері — розваги. Відпочивайте і спілкуйтеся на вечірках просто неба з діджейською музикою та 3D мепінгом.

*Програма реалізовується за підтримки ЄС.