Щороку в рамках регіональної програми наші партнери з ЄС House of Europe оселяються у креативному хабі за межами столиці, щоб стати ближчими до вас. У 2020 таким осередком стає Платформа взаємодій «Простір».

Не пропустіть головну креативну подію цієї осені — House of Europe Festival в Рівному! На вас чекає три дні розвитку: лекції від українських та європейських топ-спікерів, знайомство з успішними стартаперами, активний нетворкінг та ексклюзивні кінопокази.

House of Europe Festival - це

4 ВЕРЕСНЯ - ФОРУМНА ЧАСТИНА

Креативна спільнота в середовищі ГО "Платформа взаємодій "Простір" збереться на міжнародний форум за участю спікерів з України та Європейського Союзу.

Подія буде доступною в онлайн та офлайн форматах. Враховуючи ситуацію із COVID, кількість учасників навчання у форматі офлайн буде обмеженою та передбачатиме попередню реєстрацію. Безпосередні учасники події отримають унікальну можливість поспілкуватися із експертами, власниками успішних стартапів, почути про нові можливості та програми від House of Europe та отримати свою порцію натхнення від креативного середовища. Якщо ви не потрапите у число цих щасливчиків – не засмучуйтеся!
Форум буде транслюватися онлайн, тому ви з легкістю можете стати частиною масштабного креативного дійства, не покидаючи свого дивану чи робочого місця.

Спікери фестивалю
Наші спікери — експерти у креативному підприємництві, досвідчені підприємці, власники стартапів, ментори та урядовці з України та ЄС, готові ділитися знаннями.

Тренди креативного підприємництва
Дізнаєтеся про нові можливості і тенденції у сфері креативної економіки України та Європи, почуєте про свіжі та прогресивні кейси, програми для розвитку креативного бізнесу.

Нові знайомства і потенційні бізнес-партнери
Навколо будуть унікальні люди – спікери, креативні підприємці, маркетологи, урбаністи, дизайнери та активісти. Це шанс налагодити партнерство та знайти однодумців.

Стартап - експозона
Ми познайомимо вас із найпрогресивнішими стартаперами та їхніми кейсами. Історія кожного – унікальна та варта уваги.

Світлове шоу
Наприкінці форумної частини на всіх учасників чекає яскраве шоу. Під кураторством X-Platform на вас чекає синтез візуального мистецтва від геніїв світлової інсталяції "Blck B0x" та мистецького об'єднання Рівного "Едельвейс". Митці збираються вперше у такій колаборації, щоб створити шоу сучасної хореографії, живої енергії та видовищних світлових ефектів і графіки.

Подія буде доступною в онлайн та офлайн форматах. Для участі у фестивалі потрібно пройти попередню реєстрацію.

Зареєструватися на ОНЛАЙН
Зареєструватися на ОФЛАЙН

5-6 ВЕРЕСНЯ - КРЕАТИВНА ЧАСТИНА

Це час, щоб розширювати свій креативний світогляд. В ці дні ми відкриваємо перегляд українського кіно, анімаційних фільмів та рекламних кейсів на літній естраді "Зеленка" в парку Т.Г. Шевченка у Рівному.

У програмі:
Кінопокази від Міжнародного фестивалю актуальної анімації та медіа-мистецтва LINOLEUM
Кінопокази українських фільмів "Вулкан" та "Коли падають дерева" від кінодистриб'ютора Артхаус Трафік.


*Програма реалізовується за підтримки ЄС.