Мета: навчальний проект, який поєднує в собі воркшопи та розмовний клуб англійською мовою. Заняття призначені для підприємців та бізнесменів, які мають іноземних партнерів або прагнуть отримати закордонний досвід. Курс занять оптимальний для людей із середнім рівнем знання англійської (Pre-Intermediate), але буде корисним для усіх охочих.
Особливість «Business English Talks» у тому, що окрім практики англійської з носієм мови, учасники здобудуть навички з найнеобхідніших для бізнесу галузей – маркетингу, економіки, психології впливу, проектному менеджменту, особистісному розвитку тощо.
Період реалізації: березня -травень 2018 року.


Спікер – носій мови, волонтер Корпусу Миру в Україні Рандал Коллет. Родом з Техасу. Має 25 років досвіду в менеджменті та адмініструванні, зокрема в ресторанному бізнесі. Управляв Hard Rock Café на Алясці.


Зустрічі відбувалися один раз на тиждень. Перша зустріч місяця – це воркшоп. Охочим відвідати воркшоп варто обов’язково зареєструватися (анкета розміщатимемо у події). В ході воркшопу все, що говоритиме спікер, буде перекладено українською.

Наступні три заняття – розмовний клуб на тему воркшопу. Щомісяця - нова тема. Під час занять використовувалися презентації та відеоматеріали (виступи з «TEDx»-конференцій). Так учасники «Business English Talks» зможуть і здобувати нові знання, а також одразу розширювати і поновлювати свій словниковий запас з бізнес-тем.Долучайтеся до групи на Facebook https://www.facebook.com/groups/338369686674287/ та приходьте в Open Office!