Позичати щось сусідам можна, але варто бути обережними з певними речима. До прикладу, не рекомендовано сусідам позичати сіль, оскільки з нею пов’язано багато прикмет. Ще наші пращури були впевнені в тому, що позичати сіль – небезпечно.
Сіль для людей має особливе значення, пише 24 Канал. Її використовували не лише для довершення смаку страв, але й з метою захисту від нечистої сили.
Чому не можна позичати сіль У віруваннях нашого народу особливе місце займала сіль. Предки вірили, що вона мала сильну енергетику, тому її в жодному разі не можна було позичати, щоб не накликати на життя неприємності й не створити собі майбутні фінансові проблеми. Більшість переконані в тому, що людина, яка передає сіль іншій людині – втрачає свою життєву силу. Це ще одне переконання, чому сіль не варто позичати.
Крім того, вважається, що якщо людина позичає сіль, то свідомо віддає іншому своє щастя, багатство й прирікає себе на бідність. Сіль здавна використовували для приворотів та різних магічних ритуалів, тому якщо ви не впевнені у своїх сусідах, то від позичання варто утриматися.
Якщо ж ви все ж таки позичите сусідам сіль, то за неї необхідно взяти символічну плату. Кажуть, що людина, яка візьме позичену сіль й ненароком розсипе її – прийшла до вас з поганими намірами. Не варто давати сіль з дому в понеділок, суботу та пізно ввечері.