House of Europe Festival

У 2020 році

Фестиваль креативності та підприємництва, який вперше проходив в Україні - у Рівному. Це лекції спікерів з ЄС та України, історії про реалії підприємництва від креативних стартапів, особисті консультації, нетворкінг, кінопокази, концерти та вечірки. Усі причетні до творчих проєктів мали нагоду надихнутися історіями успішних бізнесів і зібрати комбо для досягнення своїх цілей — знання, знайомства й персональні поради експертів.

особливості заходу

  • 510 відвідувачів онлайн
  • 111 учасників оффлайн
  • 11 спікерів з України та 4 світу

Форум на Території креативних індустрій

У 2019 році

Ключова ідея події - сприяти розвитку малого та середнього бізнесу на Рівненщині. Відтак, впродовж двох днів вересня проходили лекцій від відомих українських фахівців; воркшопи із практичним спрямуванням зі сторітелінгу, дизайну, фото-, відео-зйомки, стопмоушену; бізнес-консультації від партнерів заходу; арт-нетворкінг.

особливості заходу

  • Проєкт «Думай руками» про рівненські стартапи, експо-плейс та вільний екран за участі локальних мейкерів.

Форум під час Тижня креативного підприємництва

У 2018 році

Мейкерство, освіта та масштабування - три ключові теми, навколо яких вдалося зібрати представників креативного підприємництва Рівного, познайомити між собою, стати майданчиком для обміну досвідом та надихнути на подальшу співпрацю.

особливості заходу

Форум культурних ініціатив 2.0 «Креативна економіка»

У 2017 році

Мотивуюча зустріч з естонцем Рагнаром Сііла, фахівцем з креативної економіки, координатором експертної групи розвитку культурних і творчих індустрій Європейської комісії, виконавчим директор компанії «Creativity Lab». А також презентація інноваційних брендів, які створені та успішно працюють у Рівному.

особливості заходу

  • Перший локальний захід у сфері креативних індустрій