Getty Images/Global Images Ukraine. Девід Хей Колишній чемпіон світу Девід Хей зізнався, що у потенційному протистоянні значно охочіше вийшов би на ринг проти Даніеля Дюбуа, ніж проти Фабіо Вордлі. «Я б без вагань обрав бій із Дюбуа. Його стиль досить зрозумілий і передбачуваний – ти приблизно знаєш, коли й звідки прилетять удари. Він постійно працює в одному ритмі: тисне, використовує подвійний джеб, класичні комбінації. З Вордлі все зовсім інакше. Саме бій із ним – це справжній кошмар», – заявив Хей. Нагадаємо, поєдинок між Вордлі та Дюбуа запланований на 9 травня у Манчестері – на кону стоятиме титул WBO у суперважкій вазі. Читайте також: Девід ХЕЙ: «Це найбільший поєдинок у боксі, вони багато зароблять»
