Getty Images/Global Images Ukraine. Дерек Чісора Британський супертяж Дерек Чісора висловився щодо поєдинку Олександра Усика проти Ріко Верховена. «Чи заслуговує Усик великого бою? Так, без питань. Ентоні Джошуа і Тайсон Ф'юрі билися з Нганну – чим Усик гірший? Це хороший бій, хоч біля пірамід, хоч у Саудівській Аравії – чому б і ні? Але я не вважаю, що цей поєдинок має бути за титул WBC. Зараз забагато поясів, і правильно, що говорять про одного чемпіона. Водночас зробили Ріко обов’язковим претендентом, хоча такі бійці, як Агит Кабаєл і Лоуренс Околі, давно працюють і залишаються без уваги. WBC тут явно помилився. Інші організації дозволяють провести цей бій, але без титулів. Така вже реальність боксу», – сказав Чісора. Читайте також: Майріс БРІЄДІС: «Йому заплатили забагато. Це точно його останній бій»
