Ідея створення муралу, який буде прикрашати дорогу до Open Office  «із підземелля до небес» виникла у Олександра Ковальчука у травні цього року. Десятки недоспаних ночей, два місяці підготовчих робіт, сотні кілометрів змотаних нервів для того, щоб 24 вересня відбувся перфоменс. 24 години, 5 художників на 5 поверхах, 85 балонів та близько 75 кг фарби для створення 5 неповторних муралів сходового приміщення у Національному університеті водного господарства та природокористування. За творчим процесом мали нагоду спостерігати всі рівняни завдяки онлайн-трансляції.

Мурал на першому поверсі, створений Антоном Akey, має назву “TAURUS” /Телець/. Малюнок-алегорія, де згідно ідеї «від підземелля до небес», центральною композицією є африканська жаба-бик, що уособлює перемогу матеріального над духовним.

Другий поверх прикрашає мурал «Справи», створений Віталієм Bratом. Людина – це сумарний результат контексту оточення та власних дій. Відданість своїй справі дає дорогу циклам переродження ідеї.

На третьому поверсі розквітли «Почуття» Іванки Бородіної. Це про те, що всередині – воно може бути і простим одночасно. Все залежить від того, наскільки ти заглибишся.

На четвертому поверсі Андрій АТ створив мурал «RISING HIGH» /Підіймаючись вгору/: «Хтось будує срібне місто, хтось задоволений старим, комусь потрібна фарба чисто, хтось проростає золотим».


Завершує композицію мурал на п’ятому поверсі – класика перевірена часом «The classics checked by time», автором якого є Вадим Oerse.

Звісно створення проекту було неможливо без підтримки. Ми висловлюємо подяку усім, хто долучився до проекту та підтримав фінансово, матеріально та морально, всім хто вклав свої сили та вільний час!

Сподіваємось, що це лише початок муральних проектів команди Простору. Створюймо світ навколо нас!

 

Фото з перфоменсу у 

Фото з презентації у 

Фото з презентації у 

 


Олена Кравчук