Власна справа – це складний шлях: щось піде не так, хтось розгромить твою ідею на друзки, а ти не здавайся!

Адже на кону – ТВОЯ ВЛАСНА КРУТА МРІЯ. Питання лише, стане вона реальністю чи ні. Повір в неї сам - повірять інші. У тебе все вийде! Думай руками!

21 вересня (субота) у Міському будинку культури ми робимо для тебе Форум. Спойлер – він буде не про успішний успіх. Навпаки - максимально практичний, аби отримані знання можна було відразу використати в реальній ситуації. Серед лекторів*:


Олексій Малицький

Підприємець, учасник українського списку Форбс «30 до 30»

Співзасновник брендів: Sammy Icon, Morza, Clan-Р, One Factory, 5000 Miles, Oboi та Octogin. Продукція його брендів продається в шістнадцяти країнах та на чотирьох континентах.

Автор першого TEDx-виступу без слів. Консультант з брендингу.


Валентин Панюта

керуючий партнер, бренд-лідер FEDORIV

Його команда розробляла Rozetka, Concert.ua, Будинок іграшок, Epikur, Школа Inventor Київ, Odesa International Airport / Міжнародний аеропорт Одеса, rabota.ua, Київський Зоологічний парк і десятки інших брендів.

Учасник та співзасновник андеграундного супергурту «Вагоновожатые».


Ксенія Ніколаєва

спеціаліст зі сторітелінгу, журналіст, телеведуча

10 років працює з текстами та історіями. Писала для видань bit.ua, platfor.ma, The Devochki, gloss.ua, БЖ, "Країна".

Вела передачу про локальні бізнеси на радіо "Ритм" і телешоу "Успішні в Україні" на Espreso ТБ.

Працювала з такими брендами, як S-Cape, Кураж Базар, Have A Rest, Balcony Garment, Амстер Дамстер, Selfish Club, благодійний магазин "Ласка", Svitozar, DressUp, PRO Makers, Cloud Made, DeviDuran, MyChoice by NK.


Юрій Марченко

головний редактор Platfor.ma, автор шоу та ведучий на радіо «Аристократи», «Радіо НВ», ведучий «Вечірнього шоу з Юрієм Марченком» на Суспільному телебаченні

Колумніст і автор видань Esquire, Playboy, «Новое время», Colta та багатьох інших. Член наглядової ради журналістської премії «Presszvanie»Роман Дзвонковський

художник-аніматор і засновник студії DzvonkMotion animation studio

За його плечима робота з: WACOM графічні планшети, Dodo socks, TOM арахісова паста, Lillis деревяні іграшки, Exstracell, ODG-solutiona, Eгоїсти-мережа ресторанів, Animal AD, Babka, EPL_екологія, право, людина, ICTV_Більше ніж правда та інші.


*перелік лекторів доповнюється

Тому у плані три лекції від топових фахівців країни та більше десяти різножанрових воркшопів – готуйся, будемо працювати руками.

На лекціях ти навчишся прокачувати свою бізнес-ідею на придатність, розберешся в питаннях брендингу, ребрендингу та стратегії. Вони будуть у великій залі, тоді як з воркшопами слід визначитись заздалегідь. При реєстрації ти обиратимеш, які відвідаєш:як говорити бренду, щоб бути почутим; як власноруч створити сайт бренду; що таке слоумоушен і як його створюють; відео-реклама для бізнесу; як будувати команду і керувати проектом та десятки інших. Воркшопи будуть камерними: деякі вміщатимуть тридцять осіб, а інші лише сім.

Також ми пропонуємо локальним креативним індустріям заявити про себе оригінально в рамках Форуму. Скажімо – розміститися у вигляді інсталяції на нашому експо-плейсі, або ж стати учасником вільного екрану та розповісти про себе на головній сцені. Кількість місць дуже обмежена, усі пропозиції ми чекатимемо на prostir.rivne@gmail.com.

Форум можливий завдяки ІСАР «Єднання», Управління економіки міста, Департаменту економічного розвитку і торгівлі РОДА та партнерам події: Національного університету водного господарства та природокористування, групи компаній «РЕНОМЕ», АТ«Ощадбанку», Мар’яну Годі, радіо «Трек» і суспільному телебаченню «UA:Рівне».

Коли: 21 вересня (субота)

Локація: Міський будинок культури

Формат: лекції, воркшопи, експо

Вартість – безкоштовно (при умові реєстрації)

Facebook - https://www.facebook.com/events/1655001131303646/

Реєстрація - http://terytoriya.prostir.rivne.ua/event/

З питань акредитації та інтерв’ю зі спікерами звертайтеся за телефоном 096 804 56 35 (Ірина)