У зв’язку зі змінами у законодавстві та з метою підтримки громадян, які вирішили займатися підприємницькою діяльністю, ГО «Платформа взаємодій «Простір» ініціювала проведення семінару у Рівному на тему «Все про податки і бізнес з нуля» 30 серпня о 17:15 (вул.Соборна 11, поверх 4, «Open Office»).

«На сьогодні в ЄДР зареєстровано близько 26,5 тис суб’єктів підприємницької діяльності, 16,5 тис. з них ФОПи. Саме тому підтримка та розвиток малого бізнесу в місті є в пріоритетах місцевої влади», ̶ зазначила Тамара Наконечна, заступник начальника відділу промисловості та підприємництва управління економіки міста Рівне.

«Це наш наступний логічний крок в рамках розвитку креативного підприємництва у Рівному. Після Тижня креативного підприємництва, Форуму креативних індустрій, воркшопів та екскурсій, створення електронного каталогу #MadeInRivne, плануємо ряд освітніх заходів для представників креативних індустрій у місті. І раді тому, що Управління економіки міста підтримали нас фінансово, а податкова інспекція та ЦНАП відгукнулися на співпрацю», ̶розповідає Олена Тинник, виконавчий директор ГО «Платформа взаємодій «Простір».

Спікери з Державної податкової інспекції Ірина Матвійчук (спеціаліст з питань організації роботи Державної податкової інспекції у м.Рівному) та Богдан Бортманський (начальник Відділу електронних сервісів та звітності, організації розгляду звернень та забезпечення доступу до публічної інформації Державної податкової інспекції у м.Рівному), Іван Чугуєвець (державний реєстратор відділу державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців Управління забезпечення надання адміністративних послуг Рівненської міської ради) розповіли що ж готують на 30 серпня. На безкоштовному семінарі «Все про податки і бізнес з нуля» учасники дізнаються покроково про відкриття та закриття ФОП, про єдиний податок, спрощену систему оподаткування та її нюанси, про електронні сервіси та звітність, про Центр обслуговування платників податків, який орієнтований на підтримку підприємців-початківців і діє в Рівному. Учасники отримають інформаційні бюлетені-підказки та матимуть змогу задати будь-які запитання у даній темі для спікерів з ЦНАПу, податкової та Управління економіки.

Анкета реєстрації на захід та детальнішу інформацію шукайте на сторінці Платформа взаємодій «Простір» у фейсбуці:

https://www.facebook.com/events/295690064572073/

Контактна особа події Петрусь Олег (097)206-36-60, po@prostir.rivne.ua