Резиденція триватиме з 7 по 28 серпня. Наша мета - не тільки познайомити місто з сучасним мистецтвом, але й розвивати екологічну свідомість громади Рівного. Усе про проєкт: https://prostir.rivne.ua/project/Contemporary_Art_Rivne_Voda_FAQ

Координаторка проєкту - Олена Білик. За адміністративну та фінансову частину відповідає виконавча директорка «Простору» Олена Тинник. Організаторка онлайн та офлайн заходів - Надія Голяка. PR-менеджерка проєкту - Юлія Друктейніте.

У нашому робочому кейсі понад 20 великих проєктів, якими ми пишаємося. Зокрема: «House of Europe Festival 2020», «Smart City Rivne», «Рівне. Тиждень креативного підприємництва», «Перше digital-сузір'я муралів на карті України» та інші.

Детальніше про кожен із проєктів: https://prostir.rivne.ua/#projectsДмитро Чепурний – куратор сучасного мистецтва, запрошений куратор резиденції Contemporary Art Rivne.

Народився у 1994 році у Луганську на північ від Донецького вугільного басейну. Тривалий час співпрацював з фондом «Ізоляція». Закінчив філософський факультет КНУ ім.Тараса Шевченка, стажувався в Unіversity of St Andrews у Великобританії, що на Північному морі. Протягом останніх років Дмитро був учасником багатьох програм обміну, стажувань та резиденцій в Україні та світі: «TEH Staff Exchange», «Viadrinicum», «Culture Bridges», «GCRF Fellowship», «Forum Regionum» тощо. Куратор низки мистецьких резиденцій, що працювали з екологічними викликами, зокрема проєкт «Ландшафт як монумент» (2020). Співавтор видання «Кураторський посібник» (2020). Живе й працює у Києві.


МЕНТОРИ

Анна Тимошок - менторка екологічної лабораторії першої у Рівному мистецької резиденції Contemporary Art RivneАнна - дизайнерка інтер'єру, ілюстратор, художник. Співзасновниця студії дизайну OSA та освітнього проекту DesignKIDS.Екологічна лабораторія зосередиться на осмисленні співіснування людини та навколишнього середовища. Робота учасників/ць стосуватиметься дослідження водних ресурсів на прикладі міста Рівне та Рівненської області.


Наукова лабораторія - ментор Антон Шинкарук.

Антон - доцент кафедри державного управління НУВГП, кандидат політичних наук. Керівник НУО Інститут креативного міста та співзасновник освітнього проекту DesignKIDS. Urban Future Makers.

Наукова лабораторія працюватиме за методом дизайн-мислення. Мета - не лише познайомити учасників резиденції з водною тематикою, але й згенерувати інноваційні, нестандартні рішення. Це буде спроба поєднати мистецтво та науку через 6 кроків дизайн-спринту. Обговорення у групах відбуватимуться за допомогою фасилітації ментора.

Візуальна лабораторія - менторка Олександра Погребняк.

Олександра - кураторка проєктів сучасного мистецтва. Закінчила Інститут міжнародних відносин Київського національного університету імені Тараса Шевченка. Учасниця другої Кураторської платформи PinchukArtCentre. Протягом останніх років брала участь у кураторській резиденції «Easttopics» (Будапешт, Угорщина) та зимовій школі для кураторів «BAK» (Братислава, Словаччина). Співпрацювала з різними культурними інституціями в Україні, зокрема, з фондом ІЗОЛЯЦІЯ й Щербенко Арт Центром. Працювала над проєктами: Brave! Factory Festival 2019, МУХі 2019, Coming Out of Isolation 2.0. Співкураторка міжнародної резиденції «Ландшафт як монумент» за підтримки Українського культурного фонду. Ініціаторка видання «Кураторський посібник» за редакції О. Погребняк, Д. Чепурного, К. Яковленко. Працює з виставковими проєктами й публічною програмою у PinchukArtCentre.

Візуальна лабораторія буде присвячена роботі з водою та екологією через медіуми концептуального мистецтва, перформансу, інсталяції, відео, фото, дизайну тощо. Головними напрямками роботи – створення досвіду спостереження за водою у середовищі міста через досвіди перебування у просторі: дрейф, фланерство, прогулянка тощо.

Соціальні мережі проєкту:

https://www.facebook.com/groups/204046058248775

https://www.instagram.com/contemporary_art_rivne/