Територія креативних індустрій стала можливою завдяки ентузіазму та підтримці наших партнерів.Знайомтеся ближче – РЕНОМЕ. Це група компаній, інтереси та активи якої зосереджені в галузі IT - технологій та рішень для фінансового сектору, в сфері будівництва, девелопменту та виробництва будматеріалів. РЕНОМЕ активно підтримує усі ініціативи в місті та регіоні, які пов’язані із зміцненням бізнес-клімату. Компанія є соціально-відповідальною та націленою на розвиток.Наш близький партнер та друг – Ощадбанк — український банк, другий за розмірами активів та найбільший за кількістю відділень серед усіх банків України. Кожного дня команда Ощадбанку працює над тим, щоб змінювати свою країну на краще. Це консультування, підтримка стартапів ефективними програмами, запроваджння найсучасніших технологій, що спрощують життя українцям, розвиток ІТ-платформи, запровадження кращих міжнародних стандартів і, що для нашого проєкту головне – це підтримка малого та середнього бізнесу в Україні.

INTER-BETON – лідер з виробництва високоякісного бетону та цементних розчинів, є виробником бетонних сумішей та фундаментних блоків. Inter-beton виступає партнером Street layers – графіті та стріт-арт воркшоп від команди Kickit crew.

Нас підтримує і головний мейкер пива в Рівному, спонсор і меценат Мар’ян Года. Його заклади користуються великою популярністю у місті, громадські ініціативи допомагають місту розвивати туристичну привабливість.

Серед партнерів – ініціативний центр сприяння активності та розвитку громадського почину «Єднання». Це команда, діяльність якої спрямована на розвитокгромадянського суспільства, зміцнення громадської безпеки, реформування української школи, активізацію молодих лідерів у громаді.

Нас підтримує Управління економіки міста Рівного та Департамент економічного розвитку і торгівлі РОДА. Структури, які регулюють економічні процеси в міста та регіоні та є проєктно-активними.

Наші друзі:

  • ТМ Любисток, що більше 10 років натхненно виробляє натуральні спеції, прянощі та приправи, без ГМО, без консервантів, барвників і ароматизаторів.
  • НУВГП – освітній заклад із 100 річною історією, який створює сприятливе середовище для навчання та розвитку та готує фахівців нового рівня.
  • Міський будинок культури – заклад-лідерз-поміж чисельних культурно-просвітницьких закладів міста. Тут відбуваються концерти, виставки, тренінги та Форум території креативних індустрій21 вересня.
  • Спасибі за чудове приміщення для організації воркшопу із Русланом Громаковським Рівненському вищому професійному училищу ресторанного сервісу і торгівлі. Заклад має професійну базу для навчання та розвитку в кулінарній справі.
  • Наші партнери з розвитку– SMART PEOPLE. Команда компанії націлена на максимально практичні заняття,результат, експертність , підтримку та нетворкінг.
  • 32x32це експерти в просуванні меж цифрового дизайну. Серед компетенцій – брендинг, art direction, маркетинг, білборди, інтернет-реклама, аналітика, розробка інтерфейсу, веб-розробка, стратегічні консультації.

Наші гастро партнери:

  • ресторан Баржа - гастрономічний проект, який пропагує культуру споживання якісної та здорової їжі та поєднання світових рецептів з використанням кулінарних трендів.
  • Мила – це я, перше міське кафе у Рівному, що розмовляє та дивує відвідувачів стравами з різних куточків світу.
  • Кав’ярня Red Rabbit – це найсмачніша кава,затишний заклад, де живе любов до цього напою та постійно гамірно.

Наші інформаційні партнери – Радіо Трек, UA: Рівне, ТРК РИТМ,Рівняни.

За креатив та зйомку на нашому проєкті відповідають друзі з Creators community (CR8ORS) -об’єднання спеціалістів у сфері реклами, відео продакшену та дизайну.

Спасибі усім нашим партнерам, друзям та однодумцям за те, що разом із Територією креативних індустрій ми створюємо нове, креативне і прогресивне середовище можливостей у Рівному.