2020 рік

House of Europe Festival 2020 у Рівному!

Креативна спільнота в середовищі ГО "Платформа взаємодій "Простір" зібралась на міжнародний форум за участю спікерів з України та Європейського Союзу.

Подія була доступною в онлайн та офлайн форматах. Враховуючи ситуацію із COVID, кількість учасників навчання у форматі офлайн обмежена та передбачала попередню реєстрацію. Безпосередні учасники події отримали унікальну можливість поспілкуватися із експертами, власниками успішних стартапів, почули про нові можливості та програми від House of Europe та отримали свою порцію натхнення від креативного середовища.


2019 рік

Територія крекативних індустрій (Форум)

З травня по вересень у Рівному відбулось понад 20 подій для представників малого та середнього бізнесу та представників креативного підприємництва.

Впродовж цього часу креативна спільнота нашого міста мала нагоду взяти участь уворкшопах, інтенсивах з журналістики та діджиталу, кондитерських та дизайнерських майстер класах, з перших вуст дізнатися як запустити власний проект та поспілкуватися з експертами галузей під час бізнес-консультацій. Заходи об’єднують класичні навчальні подіїта неформальне спілкування з учасниками.


2018 рік

Тиждень креативного підприємництва

В рамках проєкту було створено каталог #MadeInRivne: http://catalog.prostir.rivne.ua/

Нам вдалося сформувати спільноту локальних представників креативного підприємництва, які живуть та працюють у Рівному, познайомитися між собою, обмінятися досвідом та надихнутися на спільну подальшу співпрацю.

ФОРУМ КРЕАТИВНИХ ІНДУСТРІЙ в Open Office об’єднала 140 учасників, 15 спікерів з України та Рівненщини, крафтових виробників на локаціях експо-плейс та фудкорту, партнерів та ЗМІ. Форум мав три тематичні блоки виступів: Мейкерство, Освіта та Масштабування.

Протягом тижня після завершення форуму ми мали креативні сніданки, екскурсії, креативні зустрічі та джеми.2017 рік

Форум культурних ініціатив 2.0 «Креативна економіка»

У сучасному світі все більшої ваги та популярності набуває таке поняття, як «креативна економіка» – явище, при якому людська фантазія може стати джерелом непоганого заробітку. Щоб дати поштовх для розвитку креативного бізнесу в Рівному, «Платформа взаємодій «Простір» запросила естонця Рагнара Сііла на мотивуючу зустріч, фахівця з креативної економіки, координатор експертної групи розвитку культурних і творчих індустрій Європейської комісії, а ще - виконавчий директор компанії «Creativity Lab».


Окрім пізнавальної зустрічі із фахівцем з креативної індустрії відбулася й презентація інноваційних брендів, які створені та успішно працюють саме у Рівному – «Made in Rivne».


Більше деталей за посиланням: https://www.prostir.rivne.ua/project/forum-kulturnih-iniciativ-20-kreativna-ekonomika