З 1 по 15 грудня у Рівному проходив Аукціон Добра. Його присвятили мрії дітей.

Напередодні Дня Святого Миколая група компаній РЕНОМЕ та ГО Платформа взаємодій Простір провели благодійний "Аукціон Добра". Його завданням було зібрати кошти на купівлю інтерактивної дошки для дітей Тучинської школи-інтернату.

Крім цього, організатори хотіли заохотити рівнян об'єднуватися заради добрих справ.

"Впродовж 15 днів грудня на фейсбук-сторінці проєкту з'являлися лоти наших друзів та дітей, виготовлені ними власноруч, - розповідають організатори. - Охочі підтримати ініціативу могли робити ставки просто під постом до лоту. Перемагав той, хто на момент закінчення аукціону запропонував найбільше.

Найдорожчими лотами стали: футболка з автографами збірної України, яку виставив Андрій Біланчук (27 000 грн), три торти "Тірамісу" від Надії Гладкевич (26 650 грн), два тест-драйви МакКвіна, що розмістив Валентин Піддубний ( 11 500 грн), дві книги Макса Кідрука з автографом автора (4 300 грн) та спільне подвійне тренування з кросфіту від Макса Ворожко (2 600 грн), .

Загалом до втілення задуму долучилися 100 добродіїв. А за продані під час аукціону лоти було зібрано 112 089 гривень. У результаті благодійні кошти підуть на:

  • інтерактивну дошку для Тучинської школи-інтернату - 53 325грн;
  • проектор Epson EB XO5 - 15 000 гривень;
  • підтримку особливих дітей, у рамках благодійної акції ПДМ "Добро на Різдво" - 8 000 гривень;
  • купівлю 5 бактерицидних рециркуляторів для очищення повітря для дітей ковідного відділення, якими опікується БО «Скарбниця Надії» - 16 400 гривень;
  • солодкі новорічні подарунки для дітей БО «Серце дітям України» - 2 000 гривень.
  • решту коштів буде передано, тим хто того найбільше потребує

Організатори вдячні за турботу, завзяття і винахідливість учасникам: Надії Гладкевич, Ользі Кричильській, Анні Радько, Яні Миронець, Наталії Горбачовій, Максу Кідруку, Ірині Первушевській, Надії Свінтозельській, Лілії Бєлій, Вікторії Мартинюк, Ларисі Польохіній, Максу Ворожко, Юрію Журавлю, Наталії Юрковій, Ірині Мороз, Андрію Біланчуку, Яні Міськовій, Оленці Сенько, Валентину Піддубному та Нелі Карачанській

А також друзям, які приєдналися до проєкту та зробили переможні ставки: РЕНОМЕ СМАРТ, за купівлю дитячих лотів, що стануть новорічними подарунками партнерам (15 000грн), компанії КТС що передали дітям цікаві сувеніри.

І ще усім-усім, хто брав участь в аукціоні та допомагав з його реалізацією!

"Ми розчулені підтримкою стількох небайдужих людей. Людей, які готові допомагати реальними вчинками. Людей, небайдужих. Людей, що заслуговують на повагу і вдячність. Це приклад того, як можна бути поруч на відстані," - коментують організатори.