Лекції та навчання.10 годин презентацій від найпрогресивніших у сфері креативних індустрій, серед них:

 • НІМЕЧЧИНА: Юрген Еннінгер (керівник Департаменту культури та туризму міста Аугсбург)
 • ЕСТОНІЯ: Глєб Мальцев (коуч з пітчингу в технологічного парку Tehnopol та одному з найбільших європейських акселераторів Startup Wise Guys)
 • ФІНЛЯНДІЯ: Дженні Ахтіайнен (дизайнер-засновниця інноваційного ювелірного бренду gTie / Deafmetal, переможниця національного конкурсу найкреативніших стартапів Creative Business Cup)
 • РУМУНІЯ: Моніка Александру (менеджерка Центру інформаційно-фінансової підтримки креативних стартапів в Бухаресті Startarium, експерка з краудфандингу та краудсорсингу для підприємців)
 • УКРАЇНА:
   • Дмитро Андрєєв (засновник маркетингової студії MOON studio, яка створювала креативно-комунікаційні проєкти для Ukrainian Institute - Український інститут, Klitschko Foundation та Театру «Актор»)
   • Юрій Филюк (керівник інноваційного центру на базі колишнього заводу в самому центрі Івано-Франківська Promprylad.Renovation)
   • Анна Лісовська (дикторка, копірайтерка, неймерка Fedoriv Agency, яка реалізовувала проєкти для KOBLEVO та ROZETKA)
Креативна частина, що розширює світогляд. 6 годин художнього кіна, українсько-європейських копродукцій від Arthouse Traffic, та найкращої анімації від європейських авторів під кураторством Linoleum Contemporary Animation and Media Art Festival 5-6 вересня на літній естраді “Зеленка” у Рівному.

Фестиваль відкриває нові можливості від ЄС. 6 годин презентації найкращих проектів у сфері креативних індустрій, грантерів програми ЄС в Україні House of Europe.

Ми проведемо конкурс на найкращий український креативний стартап Creative Business Cup Ukraine від Creative Business Network, переможець якого поїде на BRIGHT Global Finals до Копенгагену наступного року.

Вечірнє пластично-світлове шоу від X-Platform, що представляє унікальну колаборацію київської медіа-арт агенції Blck Box та рівненських перформерів Едельвейс мистецьке об'єднання.

Ви будете кусати собі лікті, якщо пропустите найкреативнішу подію цієї осені.

Зареєструватися на ОНЛАЙН
Зареєструватися на ОФЛАЙН