Як бути здоровим та сповненим енергії та сил, розповіла засновниця крамниці ZDOROVA Анна Іванова під час події «Здоров’я як спосіб життя та бізнесу». Інтенсив тривав два дні. За цей час ми зарядилися мотивацією дбати про своє здоров’я, свій раціон, обговорили всі тонкощі створення харчової піраміди сучасної дієтології.


Аби знати більше, ловіть 5 лайфкахів від Анни Іванової, які знадобляться вам у житті:

+ Подбайте, щоб 70 % вашого раціону була рослинна, органічна їжа.
Формуйте свій раціон, враховуючи сезонність. Якщо це літо, додайте до столу ягоди, фрукти, овочі що виросли у нас географічно. Зимою більше уваги звертайте на буряк, моркву, цибулю, часник, квашену капусту.

+ Не запивайте корисну їжу кавою та зеленим чаєм – це виводить корисні мікроелементиз організму. Холодні ягоди, фрукти з холодильника теж зменшують користь для вашого організму.

+ Забудьте про солодке. Лише мед та сухофрукти. Пам’ятайте, стрибки цукру в крові — це стрес для підшлункової залози. Вона, виділяє фермент інсулін, щоб впоратися з надмірною кількістю цукру. Таке посилене навантаження дуже шкодить підшлунковій і може надалі позначитися на її роботі.

+ Будьте регулярними. Проміжки між прийомами їжі повинні становити 3-4 години. Коли харчування з перебоями — організм не знає, коли потрібно виділяти травний сiк. Може трапитись таке, що цей сiк видiляється зарано, але їжа ще не надходить. Це може призвести до гастритiв, езофагiтiв та iнших розладiв.

+ Дбайте про здорове середовище у вашому побуті. Не використовуйте алюмінієвий, пластиковий посуд. Забудьте про мікрохвильову піч. На ніч обов’язково вимикайте Wi-Fi, ставте телефон у режим польоту. Роутер з Wi-Fi-технологією «ділиться» з іншим обладнанням високошвидкісним доступом до інтернету за допомогою електромагнітних хвиль — саме через них виникли суперечки про шкоду цієї технології.