TEDxRivne

Проект: Періодичний

Мета: неформальна освіта та особистісний розвиток людини, підприємнитва та синергія бізнесу та творчості, а також розвиток креативних індустрій.

Про проект

Проект відбувся 16 жовтня 2016 р.

TEDxRivne - Унікальний захід для тих, хто намагається йти в ногу з часом і постійно себе змінювати! Наше місто з’явилось на глобальній мапі світового бренду конференцій TED – міжгалузевої конференції, що складається з серії коротких надихаючий промов, під час яких провідні вчені світу, політологи та соціологи, художники і дизайнери, програмісти і професори університетів доводять, що ідеї мають та можуть змінювати світ навколо кожного з нас.

Рівне вперше отримало ліцензію на проведення заходу в такому форматі. «TEDxRivne 2016» відбувся під гаслом «Перехрестя можливостей: Таланти та технології».

TED розшифровується як "Technology Entertainment Design" – технології, розваги, дизайн. Це некомерційна організація, яка поєднує в собі ця поняття і займається розповсюдженням нових ідей. Щорічна конференція «TED» запрошує до 18-хвилинного виступу провідних мислителів, бізнесменів-новаторів, митців, політиків, громадських діячів зі всього світу. Свої промови на «TED» свого часу мали такі бізнес-інноватори, як Стів Джобс, Білл Гейтс або ж сер Річард Бренсон, політики Білл Клінтон, Ел Гор, Гордон Браун, або ж засновник «Вікіпедії» Джиммі Вейлс і фізик Стівен Хокінг.

На #TEDxRivne ви почуєте новітні ідеї експертів з різних куточків нашої країни. Як йти до успіху? З чим стикається кожен? Як перетворити мрії у реальність?

Сотні мешканців Рівного стали свідками цікавих надихаючих унікальних промов як від успішних рівнян, так і від визнаних у Україні особистостей, які своїми діями пропагують та просувають позитивне мислення, інновації та прогрес. Власне, саме тому рівненський «TEDx» відбувався під гаслом «Таланти та технології». Ліцензію від бренду «TED» отримав член правління Платформи взаємодій «Простір» Сергій Гемберг.

Спікера першої конференції «TEDxRivne» стали рівняни: медійник Сергій Штурхецький;  IT-підприємець Тарас Тарасов: музикант і художник Юрко Журавель; Василь Тарас, який проживає в США та є викладачем унівесритету спеціально записав української свою лекцію, яку він  читав на «TEDx Greensboro». Також були спеціально запрошенні гості: Ілля Кенігштейн, засновник та керівник “Креативного кварталу”; Анна Петрова засновниця проектів «StartUp Ukraine», «Kyiv Working»; представник ГО ІСАР «Єднання» Оксана Руда та Валерій Пекар - президент компанії «Євроіндекс» і викладач Києво-Могилянської бізнес-школи та Львівської бізнес-школи УКУ.


Фото: Андрій Матвіїв

 

Бажаєте долучитися до проекту натисніть на кнопку «Підтримати»

Підтримати
Долучайтесь!
Олена Білик
Олена Білик
керівник відділу маркетингу групи компаній «Реноме»
Віталій Бишук
Віталій Бишук
керівник компанії «32х32»
Сергій Гемберг
Сергій Гемберг
Credit Agricole Bank, Art Jazz Cooperation
Надія Гладкевич
Надія Гладкевич
генеральний директор групи компаній «Реноме»
Анастасія Хмара
Анастасія Хмара
дизайнер, аспірант архітектурного факультету НУВГП
Тарас Комаренко
Тарас Комаренко
керівник Smart People
Олександр Ковальчук
Олександр Ковальчук
корпоративне управління групи ТМ: РівнеБорошно, Румянець, Воловікова
Андрій Матвіїв
Андрій Матвіїв
журналіст, громадський активіст
Артем Плескачов
Артем Плескачов
проектний менеджер PUM, перекладач
Олександр Процюк
Олександр Процюк
керівник компанії «ПроПрінт»
Артем Савюк
Артем Савюк
дизайнер, підприємець
Євген Щербаков
Євген Щербаков
спеціаліст з корпоративних фінансів
Вікторія Власюк
Вікторія Власюк
маркетолог Multiplex, член ГО «Яскраво»