«Rivne Smart City»

Проект: Триває

Мета: впровадження нових інформаційних технологій у Рівне.

Проект почався у березні 2016 року

З ініціативи Платформи взаємодій «Простір» відбулось перше представлення проекту «цифрового перетворення міста» для керівництва міста, депутатів міської ради, фахівців ІТ-сфери.

15 березня 2016 року підписаний Меморандум про співпрацю по проекту «Rivne Smart City».

11 липня 2016 року проект «Rivne Smart City» презентували на найбільшому українському конкурсі ІТ-проектів з розвитку електронної демократії «EGAP Challenge». На ньому волонтери проекту «Rivne Smart City» працювали з провідними менторами, які надали свої рекомендації.

Пізніше, 2 серпня, при Рівненській міській раді була офіційно створена робоча група із впровадження міського порталу. Насамперед вона провела аналіз технічного забезпечення у виконавчому комітеті міської ради, а також аналіз наявних пропозицій на ринку готових професійних рішень. Крім того, спеціальна робоча група із електронного документообігу підготувала міській владі свої пропозиції.

Протягом кількох місяців були напрацьовані технічні вимоги до впровадження міського порталу. І, зрештою, підготовлено тендерну документацію на закупівлю платформи для міського порталу.Бажаєте долучитися до проекту натисніть на кнопку «Підтримати»

Підтримати
Долучайтесь!